Советы адвоката


  • На якому терміні вагітності жінка повинна стати на облік в жіночій консультації?

    На облік по вагітності кожна жінка повинна  пам'ятати, що стає вона не для  закладів охорони здоров'я, і не для лікаря, а для того щоб своєчасно пройти повне обстеження і попередити можливі порушення в здоров'ї, з метою попередження ускладнень вагітності та пологів, охорони плоду.
    Це пов'язано з тим, що формування органів плода відбувається саме в перші 3 місяці вагітності, в наступний час відбувається зростання і розвиток всіх органів і систем плода. Кожен день перших трьох місяців вагітності відбувається "закладка" якого-то органу. Є ризик для порушення формування органів майбутньої дитини, якщо жінка не дотримується здорового способу життя або має невідомі для неї відхилення у здоров'ї.

    11 Августа 2017, Шип Яна Николаевна
  • Домашні пологи, або як підтвердити факт народження дитини поза закладом охорони здоров'я?

    У статті 7 Закону «Про охорону дитинства» говориться, що кожна дитина з моменту народження має право на ім’я та громадянство. Місце і порядок реєстрації народження дитини визначаються сімейним законодавством, реєстрацію актів цивільного стану, а підстави і порядок набуття та зміни громадянства визначаються Законом України "Про громадянство України", іншими нормативно-правовими актами.
    Кабінетом Міністрів України затверджено Постанову «Про Порядок підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я», де визначається процедура підтвердження медичною консультаційною комісією (далі - комісія) факту народження жінкою дитини поза закладом охорони здоров’я (далі - факт народження дитини) у разі, коли таким закладом не проводився огляд жінки та дитини.

    10 Августа 2017, Шип Яна Николаевна
  • Как заключить договор пожизненного содержания в Украине?

     По договору пожизненного содержания (ухода) одна сторона (отчуждатель) передает второй стороне (приобретателю) в собственность жилой дом или квартиру или их часть, другое недвижимое имущество или движимое имущество, которое имеет значительную ценность, взамен чего приобретатель обязуется обеспечивать отчуждателя уходом пожизненно. Украинское законодательство достаточно доступно регулирует вопрос о  договоре пожизненного содержания согласно главе 57 Гражданского кодекса Украины (далее ГКУ)

    6 Апреля 2016, Шип Яна Николаевна

Адвокаты этой рубрики

Статьи по рубрикам

Шип Яна
Помощник адвоката
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: